Konta bankowe · Opinie i Oceny

Ekstrakonto Plus Kredyt Banku, najwyĹźej oprocentowane konto?

kredyt bank

Kredyt Bank do promocji swoich produktów zaangażował jeden z najbardziej znanych rozrywkowych duetów – Wojciecha Manna i Krzysztofa Maternę. Reklamują oni kredyty i konta osobiste Kredyt Banku. W tym Ekstrakonto Plus.

Opinie (0)

Konto Komfort w ING, komfortowy ROR dla wymagających

ing bank

Konto Komfort w Banku ING to tradycyjne konto, ale z pełnym dostępem przez elektroniczne kanały dostępu. Idealne dla osób, które swobodnie zarządzają zasobami finansowymi przez Internet, ale lubią mieć kontakt z „realnym” bankiem i nie stronią od wizyt w oddziałach.

Opinie (0)

Konto e-Direct w Volkswagen Bank, darmowe konto bez haczykĂłw?

volkswagen

Konto internetowe, które w standardzie może być zupełnie bezpłatne, a jednocześnie – dla bardziej wymagających klientów – ma opcję z poszerzonymi możliwościami, czyli pakiety Srebrny i Złoty. Volswagen Bank zachęca do korzystania z Konta edirect.

Opinie (0)

Konto dla Młodych w PKO BP, dobre dla studenta?

pko

Największy polski bank ma specjalną ofertę dla młodych klientów. Osoby pełnoletnie, które nie ukończyły 30. Lat mogą korzystać z Konta dla Młodych – jeśli studiują lub są absolwentami.

Opinie (0)

Konto osobiste w Alior Banku, w 100% otwierane przez Internet

alior bank

Alior Bank gwarantuje „nową kulturę bankowości”. Konto osobiste w tym banku – przynajmniej jeśli wierzyć zapewnieniom samego banku – zapewnia przywileje, które do tej pory były przypisane klientom, korzystającym z kont VIP-owskich w innych bankach.

Opinie (1)

Kapitalne Konto w banku BPH, wcale nie rewelacyjne

bph

Od końca stycznia w Banku BPH klienci mogą korzystać z nowego rachunku osobistego, który bank reklamuje jako „Kapitalne Konto”.

Opinie (0)

Konto Direct w ING: całokiwicie darmowe i funkcjonalne?

ing bank śląski

Konto Direct w ING to bez wątpienia jedno z najlepszych kont internetowych, oferowanych na rynku. Może być kontem naprawdę darmowym, a użytkownikowi oferuje sporo możliwości.

Opinie (0)

IzzyKONTO w mBanku, najtańszym kontem młodzieżowym?

mbank

mBank ma specjalną ofertę dla najmłodszych klientów, w przedziale 13-18 lat. To IzzyKONTO. „Świnka skarbonka to już historia” – przekonuje bank.

Opinie (6)

Konto internetowe Eurokonto Net w Pekao SA

pekao

„Bank z żubrem”, kojarzący się z tradycyjną bankowością, również stara się przyciągnąć internetowych klientów. Oferta to Eurokonto Net. Darmowe, oczywiście – o ile korzystamy z niego przy pomocy nowoczesnych kanałów dostępu. Bo te tradycyjne są bardzo drogie.

Opinie (1)

Konto firmowe mBiznes w mBanku

mbank

mBank ma ofertę nie tylko dla klientów indywidualnych, ale też biznesowych – konto mBiznes to warte polecenia rozwiązanie dla mikro i małych firm, a zwłaszcza dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, czy też przedstawicieli wolnych zawodów. Konto jest proste w obsłudze i może być naprawdę bardzo tanie – jeśli używamy go wyłącznie jako rachunku firmowego.

Opinie (4)
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)
Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !