Konta bankowe · Opinie i Oceny

Konto dla młodych Eurokonto Intro w Pekao SA

pekao

Pekao SA dołączył do banków, które stawiają na młodych klientów – do 30. roku życia i przygotował produkt Eurokonto Intro, z myślą właśnie o takich klientach: przede wszystkim studentach i osobach które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową.

Opinie (0)

Oferta e-Konta w Lukas Banku

lukas bank

e-Konto w Lukas Banku to konto idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie dostęp do własnych pieniędzy 24 godziny na dobę, operacje bankowe wykonują sami, płacą za zakupy w Internecie. To konto samoobsługowe, które może być kontem zupełnie darmowym.

Opinie (0)

Dobre Konto Millenium Banku, darmowe i zarabiające

millenium bank

Nawet 600 złotych rocznie może otrzymać klient, który założy w Millenium Banku „Dobre konto”. Bank przyciąga chętnych obietnicą zwrotu 3 proc. wydatków na zakupy.

Opinie (1)

Konto dbNet w Deutsche Banku

db

Dostęp do konta przez Internet to już od dłuższego czasu standard. Banki skupiają się więc na doskonaleniu kont czysto internetowych, które skierowane są przede wszystkim do klientów, którzy nie potrzebują skomplikowanych usług bankowych, za to cenią sobie niskie koszty związane z prowadzeniem rachunku. Niskie, czyli najlepiej – zerowe.

Opinie (4)

Ale! Konto w Polbanku EFG

polbank

Polbank EFG dołączył w styczniu do banków, które mają w swojej ofercie rachunek osobisty dla osób niepełnoletnich.

Opinie (1)

Meritum Bank Konto Zarabiające: 4% za paliwo + lokata 8,5%

meritum

Konto Zarabiające w Meritum Bank, reklamowane przez Macieja Maleńczuka, to konto osobiste z dostępem przez Internet, na którym klient zarabia, płacąc kartą za paliwo.

Opinie (0)

Konto Witalne w BNP Paribas: Konto 5,8% + PoĹźyczka 0%

bnp paribas

BNP Paribas Bank Polska zachęca klientów do zakładania „Konto Witalne”. Konto Witalne to pakiet produktów, w tym – darmowa pożyczka w wysokości jednej pensji. Oraz korzystnie oprocentowane konto oszczędnościowe.

Opinie (0)

CitiOne w Citi Handlowy: darmowe bankomaty na całym świecie

citibank

Do końca sierpnia 2011 roku Citi Handlowy promuje konto osobiste CitiOne. Klienci, którzy w tym terminie otworzą rachunek, mogą bez prowizji wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie.

Opinie (0)

Konto Swobodne w Getin Bank Online, całkowicie darmowe?

getin

Getin Bank często oferuje nowatorskie produkty. Konto Swobodne to jedna z ciekawszych propozycji banku. Główne atuty konta to brak opłat za usługi podstawowe. Jednocześnie, już odpłatnie, klienci mogą korzystać z całego rozbudowanego pakietu usług dodatkowych.

Opinie (2)

e-Konto<30 w BZ WBK

bz wbk

0 złotych za prowadzenie konta, brak konieczności deklarowania minimalnych wpływów, bezpłatne wszystkie przelewy internetowe i zlecenia stałe – to tylko niektóre profity, jakie młodym użytkownikom oferuje BZ WBK.

Opinie (0)
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)
Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !