Konta bankowe · Opinie i Oceny

Oferta Konta w Banku Inteligo po zmianach

inteligo

Dobre konto internetowe chce mieć w ofercie każdy bank. Do grona instytucji, które mogą się pochwalić nie tylko dostępem klientów do konta przez Internet, ale prawdziwym kontem internetowym, dołączył PKO Bank Polski, a w zasadzie Inteligo – jego internetowe ramię.

Opinie (2)

Konto Pierwsze w PKO, tani ROR dla niepełnoletnich?

pko

Gdy dziecko kończy 13. lat, rodzice mogą mu założyć konto osobiste. To wygodne rozwiązanie – zwłaszcza w czasie wakacji, gdy dziecko nie musi wędrować z gotówką. Wystarczy karta do konta! Coraz więcej banków oferuje konta dla najmłodszych klientów. Jednym z nich jest PKO BP.

Opinie (4)

Rachunek Oszczędzam w Banku Credit Agricole zachęca oprocentowaniem

lukas bank

„Rachunek Oszczędzam” to nowa, promocyjna propozycja Lukas Banku, który postanowił skusić klientów ponadprzeciętnie wysokim oprocentowaniem.

Opinie (0)

DB net w Deutsche Banku: wygraj skutera na wakacje

db net

W lipcu Deutsche Bank uruchomił promocyjną loterię, związaną z bezpłatnym kontem internetowym dbNET. Wygrać można jeden z czterech włoskich skuterów. Oprócz losowania są również nagrody gwarantowane. Oczywiście dla tych, którzy spełniają warunki określone przez bank.

Opinie (0)

Mistrzowskie Konto Osobiste w Polbanku: tani i wysokooprocentowany ROR

polbank

Od połowy czerwca 2011 roku Polbank EFG zmienił warunki prowadzenia rachunku osobistego. Produkt funkcjonuje teraz pod nazwą „Mistrzowskie Konto Osobiste” i reklamuje go polska mistrzyni biegów narciarskich, Justyna Kowalczyk, już od kilku miesięcy użyczająca swojej twarzy i nazwiska produktom i marce Polbanku.

Opinie (2)

Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO w ING: oprocentowanie 5,25% + bonus

oko ing

Oprocentowanie nawet 5,25 proc., o 1,75 punktu procentowego wyższe niż przed promocją – to najnowsza propozycja ING Banku.

Opinie (0)

Konto Wydajesz i Zarabiasz w BZ WBK: 1% zwrot opłat za zakupy

bz wbk

Jedno z pierwszych kont z premią od banku oferuje na rynku BZ WBK. Konto pozwala zarobić, jeśli aktywnie korzystamy z jednej z kart płatniczych, oferowanych przez bank do rachunku. Bank zwraca 1 proc. sumy transakcji bezgotówkowych, poniesionych przy użyciu karty.

Opinie (0)

Rachunek Oszczędnościowy Maximus w Kredyt Banku

kredyt bank

Kredyt Bank chce przyciągnąć klientów specjalną ofertą dla oszczędnych: Kontem Oszczędnościowym „Maximus”. Na jakie profity mogą liczyć ci, którzy ulokują na nim swoje pieniądze?

Opinie (0)

Konto Oszczędnościowe Codziennie Więcej w Millenium Banku

millenium bank

Bank Millennium rozszerzył swoją ofertę depozytową o nowy rachunek oszczędnościowy - „Konto Oszczędnościowe Codziennie Więcej”.

Opinie (0)

1% premia za wpływy czyli Konto z Podwyżką w BGŻ

bgz

Bank BGŻ przygotował dla klientów nową ofertę kont osobistych. Jedną z możliwości jest rozwiązanie, które umożliwia klientom zarabianie na korzystaniu z konta.

Opinie (0)
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 Ostatnia >> (5 stron razem)
Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !