Konta bankowe · Opinie i Oceny · PKO Konto bez Granic: opłacalne za 17.9 zł na miesiąc?

PKO Konto bez Granic: opłacalne za 17.9 zł na miesiąc?

Opinie (5)

pko bp

Prowadzenie rachunku PKO Konto bez Granic kosztuje 17,9 złotych miesięcznie. W tej opłacie zawarte są: przelewy krajowe, zlecane przez Internet, telefon i w oddziałach, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, wydanie i użytkowanie karty debetowej.

Klient nie płaci również za zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Zerowa jest również opłata za dostęp do bankowości elektronicznej iPKO. Nic nie płacimy również za dostęp do serwisu.

Klienci mogą liczyć na preferencyjne warunki w zakresie produktów oferowanych przez bank (np. niższe oprocentowanie „Max Pożyczki Mini Raty”. Dla posiadaczy konta bank ma również korzystną ofertę rachunku oszczędnościowego, również walutowego.

PKO Konto bez Granic nie wyróżnia się natomiast oprocentowaniem rachunku – wynosi ono 0,01 proc. w skali roku, zaś kapitalizacja odsetek dokonuje się w cyklach miesięcznych.

Niewątpliwie jest to oferta stworzona z myślą o tych, którzy aktywnie będą korzystać z konta – i to przy pomocy różnych kanałów dostępu, nie tylko przez Internet. I jednocześnie są mobilni, sporo podróżują i chcą mieć darmowy dostęp do gotówki, zdeponowanej na koncie za pośrednictwem bankomatów, również za granicą.

PKO Konto bez Granic: opłacalne za 17.9 zł na miesiąc? - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.55 na 5
21 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (5 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Baloo Baloo
07.09.2016. 09:48

Jedno mnie denerwuje

Przelewy "zero zł" a tu G prawda! Za każde potwierdzenie kodem żądają sobie już 58 groszy! Jeszcze rok i będzie ze 3zł za darmowy przelew. Przelew za darmo ale potwierdzeni przelewu już słono!
Stosując taką logikę to proponuję konto ZA DARMO (przelewy itd WSZYSTKO ZA FREE) - przy okazji opłata 5zł od każdego logowania na konto albo zlecenia w banku :P


morek morek
30.07.2016. 16:48

good

konto bez granic jak najbardziej polecam - szczególnie świadomym i aktywnym osobom


Kolo Kolo
17.02.2015. 15:58

PKO Konto dla Młodych

Mam pozytywne wrażenia. Fajny serwis internetowy, wszystko intuicyjne - nowe ipko. W kolejkach żadnych nie stoję bo jest bankomat i wpłatomat - nie potępiam, ale też nie rozumiem tych, którzy unikają tych maszyn. Konto jest całkiem darmowe, nic nie płace za bankomaty również innych banków a kartą muszę zapłacić 5 razy by była za free - czasami dziennie więcej razy coś kupuje. według mnie to najlepszy produkt na rynku dla młodych. Polecam


smuga smuga
28.11.2011. 09:39

pko

miałem tam konto i wreszcie udało mi się spłacic ror i natychmiast zamknąłem tam konto to jest najdrższy i najgorzy bank kolejki i opłaty tylko frajerzy tam trzymają kase żenada nie polecam


pablo pablo
28.11.2011. 00:45

Nie polecam tego banku

- Nieczynne cały dzień bankomaty:u mnie w mieście PKO ma ich 5 i kiedyś WSZYSTKIE(!) były nieczynne przez co nie mogłem wypłacić swoich pieniędzy i pilnie musiałem pożyczyć!
- po kilka kas w oddziałach w tym jedna czynna kasa a przy niej kolejka na kilkanaście osób a kilkanaście pracownic szwendających się tam i z powrotem to normalka w tym banku!
- jeżeli jakiś bankomat jest czynny to często jest tak że są w nim tylko banknoty 100 zł czyli zmuszają ludzi do wybierania większych nominałów niż 20 czy 50 zł !
- mnóstwo ukrytych opłat i prowizji

Jak ci to nie przeszkadza to zakładaj konto w PKO BP ale mnie przeszkadzało i zrezygnowałem z tego banku!


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !