Konta bankowe · Opinie i Oceny · Platinium II, nowe konto osobiste w PKO BP dla bogatych klientów

Platinium II, nowe konto osobiste w PKO BP dla bogatych klientów

Opinie (0)

pko bp

Oferta skierowana jest do klientów, których wpływy miesięczne na konto wyniosą 15 tysięcy złotych. Alternatywa to ulokowane na rachunkach w PKO BP pół miliona złotych. Koszt prowadzenia rachunku – 55 złotych. Klienci, których wpływy miesięczne wyniosą przynajmniej 20 tysięcy złotych, lub saldo depozytów na rachunkach w banku wynosi minimum 600 tysięcy złotych są zwolnieni z opłaty za prowadzenie rachunku.

Co klient zyskuje, będąc posiadaczem konta Platinium II?

O darmowych wypłatach ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, jak i darmowym korzystaniu z karty debetowej nie warto wspominać. Poza tym – bezpłatna realizacja krajowych przelewów, i to zarówno przez Internet, jak i w oddziale a także przez teleserwis. Darmowa usługa bankowości elektronicznej iPKO. Darmowe jest też prowadzenie rachunku inwestycyjnego w Domu Maklerskim PKO BP.

Posiadacz konta Platinium II może liczyć na specjalne przywileje – czyli zniżki u partnerów handlowych, biorących udział w akcji. Z kontem związany jest też pakiet Concierge - gdzie dostępne są takie usługi jak m.in.: organizacja miejsca na wyścigach Formuły 1, organizacja lotu odrzutowcem czy też zakupów ze stylistą.

Każdy klient ma oczywiście dedykowanego doradcę, który zajmuje się przygotowaniem spersonalizowanej oferty produktowej banku. Nowością jest usługa weryfikacji sytuacji podatkowej przez firmę Deloitte Doradztwo Podatkowe!

Platinium II, nowe konto osobiste w PKO BP dla bogatych klientów - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.55 na 5
22 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !