Konta bankowe · Opinie i Oceny · Superkonto Oszczędne w PKO BP: nowe wcielenie SuperKonta

Superkonto Oszczędne w PKO BP: nowe wcielenie SuperKonta

Opinie (0)

pko bp

Superkonto Oszczędne to bezpłatny dostęp do bankowości elektronicznej iPKO (dostęp do konta przez Internet i telefon). Klient nie płaci też za wydanie karty debetowej do konta. Darmowe są również przelewy na rachunki prowadzone przez PKO Bank Polski za pośrednictwem teleserwisu i Internetu. Posiadaczom tego konta bank oferuje kredyty na atrakcyjnych warunkach (w tym kredyt odnawialny z limitem nawet 100 000 zł).

Superkonto Oszczędne nie jest jednak zupełnie darmowe. Opłata za prowadzenie rachunku to 6,90 złotych miesięcznie. Jeśli rezygnujemy z karty debetowej – wzrasta do 11 złotych. Jeśli kartę posiadamy, za używanie jej miesięcznie płacimy 3,50 zł. W tej cenie możemy korzystać bezpłatnie ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Przelew krajowy realizowany na konto poza PKO BP przez Internet kosztuje 0,50 zł. Oprocentowanie środków na rachunku wynosi 0,01 proc. w skali roku. Oczywiście, klienci PKO BP mają dostęp również do darmowego Rachunku Oszczędnościowego, z oprocentowaniem do 4,2 proc. rocznie.

Superkonto Oszczędne w PKO BP: nowe wcielenie SuperKonta - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3 na 5
1 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (0 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »

Skomentuj jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !