Konta bankowe · Opinie i Oceny · Zyskaj 160 zł za otwarcie konta w ING

Zyskaj 160 zł za otwarcie konta w ING

Opinie (1)

Ostatnio w ofercie banku ING pojawiła się nowa, bardzo ciekawa promocja. Jeśli zakładamy tam akurat swoje konto, to wystarczy jedynie spełnić podstawowe warunki aby móc otrzymać w prezencie nawet 160 zł . Promocja będzie zatem doskonałą propozycją dla każdego, kto i tak planuje otworzenie własnego rachunku w tym właśnie banku. Zdecydowanie warto zatem zapoznać się z jej zasadami nieco bliżej. Promocja dotyczy konkretnego produktu ING – Konta z Lwem Direct.

Kolejna edycja promocji zaczęła się 1 kwietnia 2020 r. i potrwa do dnia 30 września 2020 roku – może z niej skorzystać każdy, kto zakłada konto osobiste w tym właśnie okresie. Oprócz tego istnieje kilka szczególnych wymagań dotyczących tego, kto może w niej brać udział. Do tego grona zaliczają się wszystkie osoby, które są po prostu uprawnione do założenia konta osobistego. Są to zatem osoby fizyczne które ukończyły 18 rok życia. Aby móc skorzystać z promocji, klient od 1 kwietnia 2019 roku do dnia jej rozpoczęcia nie mógł być posiadaczem żadnego innego rachunku w banku ING

Podsumowując, swój udział w promocji rozpoczynamy po prostu od otwarcia Konta Direct wraz z kartą i Otwartym Kontem Oszczędnościowym na stronie ING Banku:

premia 160 zł ING

Najważniejszy wymóg jest jednak jeszcze przed nami, musimy dokonać transakcji bezgotówkowych.

Klienci mogą uzyskać od Banku 160 zł - z czego 100 zł wypłacane jest pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł do 31 grudnia 2020 r. Dodatkowe 60 zł zostanie wypłacone pod warunkiem wykonania min. 3 transakcji BLIK i otrzymania na konto wynagrodzenia od pracodawcy w kwocie min. 1000 zł w 3 miesiącach.

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że jest to zbyt duży wymóg aby z promocji mógł skorzystać przeciętny klimat, choć w praktyce są to jedynie pozory. Jeżeli otworzymy takie konto najpóźniej w dni zakończenia promocji, to mamy pół roku na wydanie takich pieniędzy. Większość z nas płaci kartami chociażby za zwykłe zakupy w sklepie, nie mówiąc już o innych transakcjach; "uzbieranie" 1000 zł w tak długim czasie nie jest wcale tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Osoby młode (18-25 lat) mają jeszcze łatwiej ponieważ wystarczy dokonać 8 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Na promocji możemy zyskać 160 zł – jest to maksymalna kwota przeznaczona dla pojedynczego jej uczestnika. Wygrana taka nie podlega opodatkowaniu; wszystkie tego typu koszty są w myśl regulaminu w stu procentach pokrywane przez bank. Taka kwota może być miłym dodatkiem do wszystkich naszych codziennych wydatków.

Prowadzenie konta osobistego w banku ING jest bardzo korzystne również z innych powodów. Przede wszystkim w ofercie tej nie spotkamy się z żadnymi poważniejszymi opłatami za korzystanie z takich produktów. Otwarcie rachunku jest darmowe w każdym przypadku. Osoby decydujące się na standardowe Konto z Lwem Direct nie są obciążone również żadnymi miesięcznymi opłatami za jego prowadzenie. Wykonywanie przelewów internetowych jest tutaj w pełni darmowe. Jeśli przelewamy pieniądze w oddziale banku, to opłata wynosi od 4 do 9 zł, w zależności od rodzaju naszego konta.

Pełen regulamin promocji dostępny jest tutaj.


Zyskaj 160 zł za otwarcie konta w ING - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
2.65 na 5
12 głosów
1 2 3 4 5Opinie, oceny, komentarze (1 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
lilka 23 lilka 23
28.04.2015. 22:23

ING

Troche naciągana sprawa, ale w sumie nic nie tracisz zakładając konto w ING. Można tylko zyskać. Zdecydowałam sie założyc takie konto po tym jak przeczytałam o tej promocji właśnie :)

Na ten moment polecam. Zobaczymy co czas przyniesie ;p


Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


6 + 3 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !