Konta bankowe

Polisolokaty to niskie zyski bez podatku

oprocentowanie polisolokat

Z ofert banków zniknęły już praktycznie lokaty z kapitalizacją dzienną: od 1 kwietnia 2012 roku każda lokata zostanie obłożona podatkiem Belki. Prawie każda. Bo przed podatkiem jak dawniej będą chronić polisolokaty. Jednak tylko nieliczne z nich dają zyski większe niż najlepsze, opodatkowane lokaty bankowe.

Opinie (0)

Lokata w BGŻ Optima dla oszczędnych

W ostatnich miesiącach 2011 roku BGŻ uruchomił nowy bank internetowy – BGŻ Optima. Warto zauważyć, że w przeciwieństwie do pozostałych krajów, w których inwestor strategiczny BGŻ czyli Rabobank uruchamia banki internetowe, nowy bank będzie funkcjonował pod marką BGŻ, a nie Rabobank Direct.

Opinie (1)

Posiadacze konta w banku oszczędzają

konto w banku

Nawet jedna trzecia dorosłych Polaków, według najbardziej pesymistycznych szacunków, funkcjonuje bez konta bankowego. Polacy są jednym z najsłabiej „ubankowionych” społeczeństw Unii Europejskiej.

Opinie (0)

Co robić w sytuacji sporu z bankiem?

co robić

Każdy klient banku z pewnością przeżył (lub przeżyje) taką sytuację, w której czuje się przez bank: pokrzywdzony, oszukany, naciągnięty. Jakie mamy możliwości walczenia o swoje racje, jeśli dojdziemy do wniosku że strata jest zbyt duża, lub sytuacja wymaga jednoznacznej korekty ze strony instytucji?

Opinie (1)

Jak tanio i bezpiecznie przesłać pieniądze za granicę?

złote

Polacy, którzy wyjechali za granicę do pracy, często przekazują pieniądze rodzinom, pozostawionym w kraju. Bywają też sytuacje odwrotne: młody człowiek wyjeżdża za granicę na studia czy też staż, i liczy na wsparcie rodziny. Jak przekazać przesłać za granicę?

Opinie (1)

PorĂłwnanie kont dla emerytĂłw i rencistĂłw

konto dla seniora

Banki coraz mocniej profilują swoją ofertę. Jedną z grup, dla której przygotowana jest specjalna oferta kont osobistych są osoby, które ukończyły 50. rok życia. Niższe opłaty, programy rabatowe, pakiety ubezpieczeń – to oferta dostępna dla seniorów.

Opinie (0)

Kiedy opłaca się założyć konto walutowe?

waluta

Czy częste wyjazdy za granicę to dobry powód do założenia konta walutowego? Niekoniecznie. Eksperci przestrzegają, że tylko nieliczne banki wydają karty debetowe rozliczane w walucie, w jakiej prowadzony jest rachunek.

Opinie (1)

Konto Pogodne w PKO, dobra oferta dla seniora lub emeryta?

pko

Konto Pogodne w PKO BP to oferta banku skierowana do osób, które ukończyły 60. rok życia.

Opinie (3)

Ekstrakonto Plus Kredyt Banku, najwyĹźej oprocentowane konto?

kredyt bank

Kredyt Bank do promocji swoich produktów zaangażował jeden z najbardziej znanych rozrywkowych duetów – Wojciecha Manna i Krzysztofa Maternę. Reklamują oni kredyty i konta osobiste Kredyt Banku. W tym Ekstrakonto Plus.

Opinie (0)

Konto firmowe mBiznes w mBanku

mbank

mBank ma ofertę nie tylko dla klientów indywidualnych, ale też biznesowych – konto mBiznes to warte polecenia rozwiązanie dla mikro i małych firm, a zwłaszcza dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, czy też przedstawicieli wolnych zawodów. Konto jest proste w obsłudze i może być naprawdę bardzo tanie – jeśli używamy go wyłącznie jako rachunku firmowego.

Opinie (4)
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 Ostatnia >> (6 stron razem)
Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !