Konta bankowe

Lokata z połączona z funduszem: uwaga na ryzyko

wzrost

Lokata bankowa to produkt kojarzący się ze 100 procentowym bezpieczeństwem. Jednak banki mają w ofercie produkty, które tego bezpieczeństwa są pozbawione: nie gwarantują zysku, nie gwarantują nawet odzyskania całości zdeponowanych w banku pieniędzy. Jak to możliwe?

Opinie (0)

Dobre Konto Millenium Banku, darmowe i zarabiające

millenium bank

Nawet 600 złotych rocznie może otrzymać klient, który założy w Millenium Banku „Dobre konto”. Bank przyciąga chętnych obietnicą zwrotu 3 proc. wydatków na zakupy.

Opinie (1)

Wybieramy konto dla dziecka

dziecko

Obecnie na rynku polskim jest w czym wybierać, jeśli chodzi o oferty kont bankowych skierowanych dla najmłodszych. Banki sprytnie oferują konta osobiste dla najmłodszych w nadziei na zdobycie i utrzymanie klientów, którzy wkroczą na dobre w życie dorosłe wraz z etatową pracą, a więc stałymi wpływami.

Opinie (2)

Wzrasta zadłużenie Polaków, spada liczba kart kredytowych

wysoość zadłużenia

Wirtualizacja pieniądza płatniczego już na dobre zagościła w zwyczajach płacowych Polaków. Konsumpcjonizm ówczesnego życia sprawia, iż dosłownie oraz w przenośni na wyciągnięcie ręki możemy sfinalizować każdą niemalże potrzebę. Chcemy jechać na wakacje za granicę, kupić sobie nowego laptopa czy telewizor LCD. Nic prostszego, wystarczy wyciągnąć do kasjera rękę z plastikowym pieniądzem - kartą kredytową i cieszyć się z nowego nabytku.

Opinie (1)

Jak bezpiecznie korzystać z bankomatu?

bankomat

Używanie bankomatu wydaje się bardzo prostą rzeczą. Ale zbyt często zachowujemy się przy nich lekkomyślnie. Np. zabieramy kartę, ale zostawiamy w maszynie pieniądze (a jeszcze częściej – wydrukowane pokwitowanie). Albo zapisujemy kod PIN wprost na karcie płatniczej. Niemożliwe? Ależ tak!

Opinie (1)

Meritum Bank Konto Zarabiające: 4% za paliwo + lokata 8,5%

meritum

Konto Zarabiające w Meritum Bank, reklamowane przez Macieja Maleńczuka, to konto osobiste z dostępem przez Internet, na którym klient zarabia, płacąc kartą za paliwo.

Opinie (0)

Konta z premią, rachunki na których można zarabiać

konto zarabiające

W układzie klient-bank to raczej ten drugi czerpie zyski. Klient, owszem, może zarobić na kontaktach z bankiem, powierzając mu swoje pieniądze. Ale czy można zarobić na bankowych produktach bez angażowania, przynajmniej bezpośrednio, własnej gotówki? Okazuje się, że tak. Choć – o czym warto pamiętać – zyski nie są wielkie, a jednocześnie – dość czasochłonne.

Opinie (1)

Rośnie oprocentowanie lokat kwartalnych

rośnie oprocentowanie

Rząd ciągle obraduje nad przepisami, które wyeliminują depozyty antypodatkowe. Banki, nie czekając na efekty prac polityków, mocno podnoszą oprocentowanie krótkoterminowych lokat. Znikają natomiast lokaty z kapitalizacją dzienną zawierane na okres dłuższy niż pół roku.

Opinie (0)

Darmowe pieniądze od banku?

darmowe pieniadze

Bank BNP Paribas kusi klientów bezpłatną pożyczką w wysokości jednomiesięcznej pensji. Na kredyt może liczyć każdy dotychczasowy lub nowy klient, którego miesięczne wynagrodzenie wynosi co najmniej 1.5 tys. zł netto.

Opinie (0)

Konto Pierwsze w PKO, tani ROR dla niepełnoletnich?

pko

Gdy dziecko kończy 13. lat, rodzice mogą mu założyć konto osobiste. To wygodne rozwiązanie – zwłaszcza w czasie wakacji, gdy dziecko nie musi wędrować z gotówką. Wystarczy karta do konta! Coraz więcej banków oferuje konta dla najmłodszych klientów. Jednym z nich jest PKO BP.

Opinie (4)
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 Ostatnia >> (6 stron razem)
Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !