Konta bankowe

Ranking kont oszczędnościowych - Sierpień 2011

ranking

W naszym sierpniowym rankingu kont oszczędnościowych prym wiedzie BNP Paribas Fortis z produktem Konto więcej oszczędnościowe. Na drugim miejscu, pod względem oprocentowania w naszym rankingu uplasował się Polbank EFG z produktem zwanym - Konto mocno oszczędzające, dające 5,25 % w skali roku. Dalej uplasował się Kredyt Bank ze swoim 5,00 % Kontem oszczędnościowym połączonym z Lokatą Swobodną.

Opinie (1)

Można oszczędzać i pokonać inflację

inflacja

Wysoka (najwyższa od dziesięciu lat!) inflacja zaniepokoiła zwolenników bezpiecznego lokowania pieniędzy w bankach. Zyski z lokat w drugim kwartale roku zaczęła zżerać inflacja – czyli zamiast zarobków, oszczędzający otrzymywali stratę. Sens powierzania oszczędności bankom jest w ostatnim czasie rzeczywiście problematyczny – w maju tylko w czterech z nich udało się ochronić realną wartość zdeponowanych przed rokiem pieniędzy środków.

Opinie (0)

Niewielki wzrost oprocentowania depozytĂłw

wzrost oprocentowania

Przeciętne oprocentowanie depozytów rośnie – ale powoli. Klienci więcej zarobią na lokatach kwartalnych, rocznych i dwuletnich. Średnie stawki lokat kwartalnych i rocznych są na najwyższym poziomie od ponad roku.

Opinie (1)

Bank w komórce: Gadżet czy ważna funkcjonalność?

mobile banking

W tej chwili co trzeci bank oferuje bankowość mobilną rozumianą jako dostęp do lekkiej wersji systemu transakcyjnego lub dedykowanej aplikacji. Rola nowoczesnej bankowości zaczyna rosnąć, bo Internet nie jest już związany z komputerami, nawet tymi przenośnymi. Korzystamy z niego przy pomocy telefonów, smartfonów, tabletów. Kolejne instytucje wdrażają rozwiązania przeznaczone dla konsumentów, którzy potrzebują dostępu do rachunku osobistego niezależnie od miejsca pobytu.

Opinie (1)

DB net w Deutsche Banku: wygraj skutera na wakacje

db net

W lipcu Deutsche Bank uruchomił promocyjną loterię, związaną z bezpłatnym kontem internetowym dbNET. Wygrać można jeden z czterech włoskich skuterów. Oprócz losowania są również nagrody gwarantowane. Oczywiście dla tych, którzy spełniają warunki określone przez bank.

Opinie (0)

Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO w ING: oprocentowanie 5,25% + bonus

oko ing

Oprocentowanie nawet 5,25 proc., o 1,75 punktu procentowego wyższe niż przed promocją – to najnowsza propozycja ING Banku.

Opinie (0)

01.01.2012 r. - Koniec lokat jednodniowych i antybelkowych

oprocentowanie lokat

Rząd przyjął założenia do ustawy Ordynacja podatkowa, które mają wyeliminować tzw. lokaty antybelkowe, czyli bez podatku od dochodów kapitałowych. Założenia różnią się w kilku istotnych punktach od początkowych propozycji Ministerstwa Finansów.

Opinie (1)

FM Lokata z dzienną kapitalizacją odsetek - Warto skorzystać?

fmbank

Do końca czerwca w FM Bank można założyć lokatę na promocyjnych warunkach. Zysk z lokaty może sięgnąć aż 5,4 proc. netto. Sporo, bo FM Bank już od pewnego czasu jest na szczytach rankingów banków, oferujących najkorzystniejsze warunki lokat.

Opinie (0)

mBank wprowadza opłaty za kartę - koniec darmowego konta bez gwiazdek?

mbank

1 sierpnia 2011 roku zmienią się zasady korzystania z kart debetowych mBanku. Bank poinformował swoich klientów, że od tego dnia wprowadza miesięczną opłatę – 2 złote – za korzystanie z karty debetowej. Płacić będą ci klienci, którzy swojej karty praktycznie nie używają.

Opinie (25)

PKO Konto za Zero – czy aby naprawdę za zero?

pko bp

Wielka kampania reklamowa z udziałem showmana Szymona Majewskiego działa, bo reklamowane „Konto za zero” każdego dnia zakłada trzy tysiące klientów. Część z nich to oczywiście dotychczasowi klienci największego detalicznego banku w Polsce.

Opinie (7)
Strony: << Pierwsza 1 2 3 4 5 6 Ostatnia >> (6 stron razem)
Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !