Konta bankowe · Konta Bankowe - PorĂłwnanie Kont Osobistych 2019

Konta Bankowe - Porównanie - Prześwietlamy tabele opłat i prowizji w bankach

lupa

W naszym porównaniu kont osobistych - wzięto pod uwagę najlepsze konta bankowe na rynku dla osób pełnoletnich. Z bogatej oferty banków wyselekcjonowano najtańsze konta. Porównanie zawiera najistotniejsze cechy konta bankowego m. in.: opłaty i prowizje za prowadzenie konta, opłaty za użytkowanie karty debetowej do konta, koszty przelewów krajowych do innych w banków, koszty wypłat z bankomatów . W zestawieniu, przy każdym koncie zamieszono link do pełnego opisu danego konta (wystarczy kliknąć w nazwę konta, a otworzy się nowe okno).
Jest także link do strony z pełnym zestawieniem opłat i prowizji w postaci ikony -

Banki mają w swojej ofercie różne konta dostosowane do potrzeb różnych grup klientów. Dlatego przeprowadziliśmy też inne porównania w zależności od rodzaju konta bankowego. Jeśli jesteś studentem i szukasz taniego konta bankowego dla studenta przejrzyj porównanie kont studenckich. Natomiast jeśli jesteś osobą niepełnoletnią (poniżej 18 lat) zobacz porównanie kont młodzieżowych. Jeśli szukasz konta do oszczędzania o wysokim oprocentowaniu zobacz porównanie kont oszczędnościowych. Z kolei jeśli szukasz taniego konta walutowego zwróć uwagę na konta walutowe - porównanie. Jeśli szukasz konta bankowego dla swojej firmy koniecznie zobacz porównanie kont firmowych.

Czerwonymi znaczkami zostały dodatkowo wyróżnione najtańsze konta w danym miesiącu .

Ostatnia aktualizacja porĂłwnania : Thursday 18 July 2024 r.

Bank Konto/ Zobacz szczegóły Prowadz. konta
[zł/mies.]
UĹźytkow. karty
[zł/mies.]
Przelew przez Internet - Elixir [zł] Wypłaty z bankomatów Promocje i dodatki Załóż konto / Pełna tabela opłat
najlepsze konto
nest bank
Nest Konto 0 0 0 0 zł - Wszystkie bankomaty w Polsce HIT:
Konto za prawdziwe 0 zł (prowadzenie, karta, przelewy, bankomaty) bez żadnych gwiazdek i warunków do spełnienia

Wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe Nest Oszczędności - 2,25%

Lokata Witaj z oprocentowaniem 4% na 3 miesiące
Załóż
eKONTO 0 0 / 4 3 0 0 zł - Euronet, BZ WBK S.A., Planet cash4you, eCard (od 100 zł)
3% min. 5 zł, max 9 zł - pozostałe
Promocja do 29.05.2019:
Otwórz eKonto i zyskaj nawet 140 zł premii
(szczegóły)
Załóż
tanie konto
Konto Direct 0 0 / 7 1 0 0 zł - ING Bank Śląski, Planet Cash
0 zł - Pierwsza wypłata w miesiącu z wszystkich bankomatów lub kas banków w Polsce
2.5 zł - pozostałe
Promocja:
Załóż Konto i odbierz 140 zł
promocja trwa do 30.06.2019 r. (szczegóły)
Załóż
Konto 360 8 / 0 11 7 / 0 11
0 0 zł - Millennium
1 zł - BZ WBK, Cash4you
5 zł - pozostałe
0 zł - Wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie 11
- Załóż
tanie konto Konto Optymalne 0 0 0 0 zł - BGŻ BNP, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Załóż
tmobile usługi bankowe Konto osobiste T-Mobile 0 6 / 0 4 0 0 zł - Wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie Załóż
Konto Inteligo 0 4 / 0 10 0 0 zł - PKO BP, BZ WBK, eService, 4.5 zł - pozostałe - Załóż
Konto Internetowe 0 4 / 08 0 0 zł - Alior Bank, Planet Cash, Euronet Lokata 4% na 2 miesiące Załóż
Konto PROSTO oszczędzające 4 3 0 0 zł - BZ WBK, Credit Agricole
5 zł - pozostałe
- Załóż
Konto za Zero 6.90 / 0 13 2.90 / 0 14 0 0 zł - PKO BP, eService
3% min 5 zł - pozostałe
- Załóż
Citione 20 / 0 15 0 0 0 zł - Wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie - Załóż
Konto Godne Polecenia 0 0 / 7 2 0 0 zł - Wszystkie bankomaty w Polsce Załóż

1 Konto Direct ING - Opłata nie jest pobierana jeżeli dokonano transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę: minimum 200 zł w okresie miesiąca liczonego od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca. Opłata nie jest pobierana w przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 13-18 lat.
2 Opłata za kartą do Konta Godnego Polecenia nie jest pobierana do końca obowiązywania promocji "Konto na 4%" czyli do 30.06.2017 r. Poza okresem promocyjnym opłata za kartę Mastercard Omni wynosi 7 zł/miesiąc.
3 eKonto mobilne mbank - Opłata nie jest pobierana jeżeli dokonano 5 transakcji bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu.
4 Konto T-Mobile usługi bankowe - 0 zł za użytkowanie karty debetowej jeżeli wartość transakcji bezgotówkowych w miesiącu wyniesie co najmniej 200 zł, w przeciwnym razie opłata miesięczna za kartę wyniesie 6 zł. Obowiązuje od 1 czerwca 2015 r.
5 iKonto BNP Paribas - 0 PLN za prowadzenie konta jeśli miesięczne wpływy na rachunek wyniosą co najmniej 1000 PLN, w przeciwnym razie oplata miesięczna wyniesie 9 PLN.
6 iKonto BNP Paribas - 0 PLN za wydanie i użytkowanie karty debetowej jeżeli wartość transakcji bezgotówkowych w miesiącu wyniesie co najmniej 200 PLN lub klient posiada wydaną i niezastrzeżoną kartę kredytową, w przeciwnym razie opłata miesięczna wyniesie 6 PLN.
7 dbNET Deutsche Bank - w przypadku wykonania przez Klienta przy użyciu karty VISA Electron transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200,00 zł w ciągu miesiąca kalendarzowego, Klient otrzymuje rabat w wysokości 5 zł.
8 Od 1 stycznia 2016 r. opłata wynosi 4 zł / mies., ale nie jest pobierana w miesiącu, w którym została wydana Karta lub pod warunkiem, że w danym miesiącu na rachunku zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe wykonane Kartą na łączną kwotę minimum 100 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidualnie.
10 Konto Inteligo - opłata nie jest pobierana jeżeli suma transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą za poprzedni okres miesięczny przekracza 99,99 zł.
11 Konto 360 Millenium - zwolnienie z opłat mam miejsce, jeżeli w poprzednim miesiącu Twoje miesięczne wpływy na konto wynosiły łącznie min. 1 000 zł oraz została dokonana i zaksięgowana min. 1 płatność bezgotówkowa kartą do konta.
12 Konto Lubię To BPH - Opłata nie jest pobierana jeżeli w danym miesiacy wykona się min. 4 transakcje kartą, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 6 PLN.
13 Konto za Zero PKO - 0 zł przy systematycznych wpływach na rachunek PKO Konto za Zero min. 1,5 tys. zł miesięcznie; w przeciwnym razie 6,90 zł/mies. .
14 Konto za Zero PKO - oplata za kartę wynosi 0 zł w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 250 zł rozliczonych w okresie, za który pobierana jest miesięczna opłata za kartę; w przeciwnym razie 2,90 zł/mies.
15 CitiKonto Citi Handlowy - opłata nie jest pobierana gdy na konto wpływa wpływa min. 5000 PLN miesięcznie.

Konta Bankowe - PorĂłwnanie Kont Osobistych 2019 - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
3.1 na 5
22 głosów
1 2 3 4 5

Opinie, oceny, komentarze (140 odpowiedzi) :

Dodaj swój komentarz »
Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)
mrostin mrostin
19.09.2017. 22:21

Najlepsze konto

Witam, ja polecam Nest Bank. Konto jest bezwarunkowo darmowe.


Klaudia Klaudia
16.08.2017. 13:11

mBank dla młodych spoko opcja

A ja mam konto w mBanku od 6 lat i w sumie nie narzekam. Nie płaciłam nic za otwarcie konta i prowadzenie rachunku, wypłacam blikiem pieniądze bez prowizji z bankomatów, nie płacisz za przelewy, ani za kartę debetową, poza tym konto można założyć online bez wychodzenia z domu i np. przy płatności karta w Cinema City macie 10% zniżki xD Także warunki całkiem spoko w porównaniu do innych banków. Są różne fajne opcje np. mSaver, można sobie zaokrąglać kwoty, które płacimy kartą i oszczędzać małe sumki, które przy normalnych zakupach są niezauważalne, a w ciągu miesiąca może się uzbierać ładna kwota.
Założenie konta jest serio banalne i nie zbiera wiele czasu, wystarczy wejść na stronę mBanku i kliknąć "Otwórz konto w promocji", wypełniacie formularz i albo czekacie na kuriera z papierami do podpisu, albo możecie jechać do punktu i tam podpisać. Spoko opcja zwłaszcza dla młodych ludzi, ja założyłam jak skończyłam 18 lat i mam do tej pory, a kończę już studia, na chwilę obecną mi wystarcza. Mam otwarte też dwa konta oczczędnościowe eMax i eMax plus, każde konto można sobie nazwać ja np. na jednym odkładam pieniądze na tzw. czarną godzinę i nazwałam je "Fundusz awaryjny", a na drugim "Gran Canaria" odkładam hajs na wakacje i takich kont można sobie stworzyć kilka i macie uporządkowane oszczędności, na eKonto przychodzi mi wypłata, więc pierwsze co robię to płacę rachunki, mieszkanie itp. a potem przelewam pieniądze na konta oszczędnościowe, a na eKoncie mam tylko tyle, żeby starczyło na życie, w ten sposób mam kontrolę nad wydatkami. Spróbujcie, nie wiem jak jest w innych bankach, ale to bardzo mi się w mBanku podoba oczywiście poza faktem, że konto jest darmowe i nic się nie płaci.


Wiechu Wiechu
09.08.2017. 11:39

Opłaty Bankomat PKO BP

do olo3
"09.05.2016. 10:33
OPlaty Bankomat PKOBP
dlaczego piszecie ze pko bp jest oplata za bankomaty skoro JEJ NIE MA?"

I tak i nie. Za wypłatę 1500 zł z bankomatu PKO BP (skarbona, tylko dla kogo?) przejrzystą kartą kredytową kasują na dzień dobry 60 zł opłaty dla banku. Opłat nie ma na zwykłej Visa (trzeba dokonać płatności 300 zł w okresie rozliczeniowym). Chyba zlikwiduję kartę, albo zrezygnuję z usług w banku PKO PUSZKA.


Beata Beata
27.07.2017. 09:24

Citibank

Nie polecam. Wszystko jest do czasu aż pojawi się problem, wtedy nie ma szansy na pomoc. Nie podają rzetelnych informacji o produkcie, przez co narażają klienta na koszty i nie widzą żadnej swojej winy. Wszystko jest winą klienta. Przykład. Za namową konsultantki założone konto walutowe w Euro, dopięta karta, wszystko darmowe, żyć nie umierać na wakacjach. Finał - wypłata zagranicą w bankomacie (za DARMO!!) z podwójnym przewalutowaniem - strata 50 E. Koszt rozmowy z doradcą - kolejne 100 zł. Podczas rozmowy dowiedziałam się, ze wszystko to moja wina, bo nie umiem pieniędzy wybrać. Prośba do doradcy, żeby wobec tego nauczył mnie jak wybrać pieniądze bez kosztów. Odpowiedź: nie znam wszystkich bankomatów na świecie i nie wiem. Zero chęci pomocy, tylko przemądrzanie się, brak kompetencji. Odpowiedź na reklamację równie kompetentna - po odsłuchaniu rozmowy - piszą w ogóle nie na temat i nie o tym czego dotyczyła reklamacja. Nie wiem czy to celowe działanie czy brak kompetencji.


Bogdan Bogdan
11.03.2017. 03:39

Tylko nie w Credit Agricole

Mam konto w tym banku od 8 miesięcy i odchodzę do innego banku, możliwe że do Nest Banku. W tym banku klient jest dojony do ostatniej złotówki, a pracownicy realizują mafijne dyspozycje żabojadów, są głusi i dla nich klient to wrzód na d..... Szczególnie uważajcie na te osoby, które mają do piersi przyczepioną etykietkę "doradca klienta", bo jedynym zadaniem tych osób jest dojenie klienta. Na pewno Wam nie pomogą, a zaszkodzić mogą.
Nie dzwońcie na ich infolinię na nr zaczynający się od "800", bo po wysłuchaniu paplaniny słów, wpisaniu kilkunastu liczb na klawiaturze, usłyszycie, że "wszyscy doradcy są zajęci", a potem nie dziwcie się, że w rachunku za komórkę macie doliczone kilkadziesiąt złotych więcej. Bogdan


Zenek Zenek
22.02.2017. 19:06

zapytanie

@Magorzatta nie - nieprawda.
Bank nie ma prawa sobie "wziąć" cudzych pieniędzy. Po śmierci całość środków na rachunku/lokacie wchodzi w skład spadku, i bank nie wypłaci pieniędzy nikomu bez przeprowadzenia działu spadku w sądzie, albo w postaci umowy pomiędzy spadkobiercami u notariusza jeśli wszyscy spadkobiercy dojdą między sobą do zgody jak chcą podzielić między sobą spadek. Dopiero po zakończeniu działu spadku spadkobiercy z dokumentem z sądu albo od notariusza idą do banku, i bank na tej podstawie wypłaca CAŁOŚĆ środków zgodnie z ustaleniami tam zawartymi (temu X, tamtemu Y itp).
Niezależnie od spadku możesz w banku złożyć tzw. dyspozycję wkładem na wypadek śmierci. Jeśli złożysz taką dyspozycję, to bank wypłaci na tej podstawie określoną tam kwotę bez czekania na sądowy/notarialny dział spadku (co może trwać miesiące albo lata jak spadkobiercy się kłócą o spadek), wystarczy przynieść akt zgonu.


Magorzatta Magorzatta
25.01.2017. 10:37

Zapytanie

Mam pytanie, czy to prawda, że mając lokatę w banku , po mojej śmierci syn dostanie tylko 30 % mimo, że jest uposażony. Przykład mam 10000,- to syn dostanie tylko 3000 zł
A co z resztą. Ta informacja pochodzi z Banku gdzie zakładałąm lokatę. Pani poradziła żeby właścicielem konta był syn a ja na drugim miejscu to wtedy nie straci 7ooo zł.
Proszę o wyjaśnienie czy to prawda, czy bank ma prawo okradać klientów.
Proszę o odpowiedż na meila. Małgorzata


wieciu wieciu
25.01.2017. 10:19

moja opinia o bankach

ja już byłem w tylu bankach ze wiem o nich prawie wszystko. co jakis czas musiałem zmieniac bo albo zmieniali warunki, wprowadzali jakies oplaty albo bylem zle traktowany przez obsluge klienta. w wieksosci niestety tak jest. poszukiwania tego idealnego konta nadal trwaja ale mysle ze jestem juz blizej celu. znalazlem darmowe konto w orange finasne, w ktorym nie koszą opłat za "obecność" i nie stawiają warunków darmowości. nie chce tutaj spamowac, bo jesli kogos interesuje to sobie wyszuka oferte, ale mowię po prostu, ze da sie znaleźć cos darmowego. PKO, Pekao i Getin sa dla mnie spalone i na pewno do nich nie wrócę...


Kin Kin
15.01.2017. 20:23

TMobile

W zestawieniu jest błąd. W Tmobile nie ma opłat za wypłaty z bankomatów owszem, ale tylko za 3 w miesiacu. Później trzeba płacić 6 zł za każdą wypłatę. Właśnie dlatego zmykam z tego banku który taką opłatę prowadził znienacka.


bogusj bogusj
13.01.2017. 12:06

albo nest albo orange fin.

ja mam w Credit Agricole i narzekam bo musze bulić każdego miesiąca prawie 8 zeta za kartę i czasem dychę za prowadzenie konta. odradzam każdemu. jak dla mnie ing i mBank odpadają bo nie są naprawdę darmowe... nest jeszcze jest rzeczywiście najlepszy. żona ma konto w Orange finsanse i wiem, ze są tam fajne warunki. teraz zastanawiam się właśnie nad otwarciem konta dla syna właśnie w Neście.


Pawe Pawe
03.01.2017. 23:03

PKO konto za zero

moim zdaniem najbardziej opłacalny bank, mam już 2 lata i do tej pory za nic nie zapłaciłem.


Maciej Maciej
29.12.2016. 19:56

PKO Puszka-zdziertusy

Nie wiem jak inni klienci PKO Puszki ale ja po około 15 katach współpracy z tym bankiem mam ich dość ! Miesięczny koszt konta to około 20 złotych. Myślę, że to stanowczo za dużo i obecnie pilnie poszukuje dobrego banku z minimalnymi opłatami i możliwością wypłaty kasy ze wszystkich bankomatów bez lichwiarskich prowizji.... Co możecie polecić ?


adam 5577 adam 5577
12.12.2016. 08:48

bzwbk

mam konto w bzwbk i płatność kartą kosztuje mnie 10 zł za każdy transakcję to jakaś kpina ,od nowego roku likwiduje konto i poszukam innego banku


jozef jozef
13.11.2016. 14:53

Opłaty w Deutsche Bank

Mam konto w Deutsche Bank i właśnie dostałem nową tabelę opłat.Wygląda więcej niż nieciekawie .Od 15 listopada za wypłaty z bankomatów innych niż DB opłaty , prowadzenie opłaty itp. Podjąłem decyzje o zmianie banku. Zaznaczam że kiedy zakładałem nie było żadnych opłat .Konto internetowe.Czas na zmiany.


Rafael Rafael
20.10.2016. 21:35

mbank

Ja polecam ekonto w mBanku, sam posiadam już od kilku dobrych lat, zero opłat ale trzeba zrobić 5 transakcji, do tego bardzo fajna apka na komórki. Konto można założyć na www.otwórz-ekonto.pl (adres z polskimi znakami)


grubanyjac grubanyjac
20.10.2016. 16:47

proste konto

W mbanku bardzo fajne jest to, że oferta jest prosta, a ceny za usługi nie drożeją co jakiś czas. Na początku nie mogłem przyzwyczaić się do nowego wyglądu serwisu transakcyjnego, ale teraz jest ok i w telefonie też wszystko śmiga :) Mam konto w innym internetowym banku, które było na początku za darmo, a teraz można płącić za nie nawet prawie 19 złotych, jeśli nie spełnię określonych warunków. Masakra!


olo3 olo3
09.05.2016. 10:33

OPlaty Bankomat PKOBP

dlaczego piszecie ze pko bp jest oplata za bankomaty skoro JEJ NIE MA?
Ja za moje konto place 17 zl i mam wszystko za darmo powiadomienia sms ,wyplaty wplaty bankomat,przelewy itp


klient pkobp klient pkobp
06.05.2016. 13:46

KlientPKOBP

PKO BP. Klient od jakis 12 lat!!!!! wlasnie mnie wkur...rzyli. dokonuje duzo platnosci i przelewow przez internet- oplata na poczatku 50gr za kazde, potem dlugo bylo 70gr. wlasnie podneisli do 1,2 zł !!!!! wychodzi, ze nie dosc, ze place co meisiac za obsluge, za karte to terz wychodzi ze moje oplaty za przelewy wzrosna z 30-40zl miesiecznie do 55-70!!!! bardzo mi sie to nie podoba. dodatkowo mieli mi zmieniac umowe, mialem zainstalowac ipko w telefonie i oni wysla nowa, ktora mam isc podpisac do najblizszego punktu. pani grzecznie sie rozlaczyla, ja wykonalem co trzeba i czekalem 3 miesiace i nic. dzis dzwonie do nich widzaz ze za dokonane tylko zdisiaj oplaty zaplace prawie 10 zeta zamiast 4zl, a oni o tamtej rozmowie nic nie wiedza. nie polecam !!!!!


subf subf
23.03.2016. 19:26

mBank

w przeciągu ostatnich lat testowałem kilka banków ale żaden nie dawał tak ciekawych i wygodnych rozwiazan jak mBank mam nadzieje ze cały czas bedzie sie rozwijał, ma fajną ofertea do tego miłą obsługe do tego proponuje szereg form kontaktuw, nie mam jak narazie zadnych zastrzezen. polecam :)


tom tom
19.02.2016. 14:20

mbank

rachunek bezpłatny, przelewy, bankomaty tez, karta bezpłatna jeżeli wykona się operacji na 200 zł (moje jednorazowe tankowanie), trudno wymagać czegoś więcej nic nie płacąc za obsługę. polecam :)


Pemo192 Pemo192
05.02.2016. 19:12

Opinia

Osobiście korzystam z konta Millennium Bank i polecam każdemu pierwsze 3 miesiące jest całkowicie bezpłatne.


tomcio tomcio
01.02.2016. 08:57

ING bankomaty

Od 28.01.2016 bezpłatne wypłaty z tylko z bankomatów własnych ING i Planet Cash - z pozostałych 2,5 zł


notmbank notmbank
15.12.2015. 15:16

mbank zdradził idee, które przyświecały jego powstaniu

Jestem klientem mbanku od wielu lat. Gdy powstawał ten mbank jego ideą była bankowość elektroniczna bez opłat. Skusiłem się. Lata płyną a mbank postanowił rozstać się ze swoimi ideałami. Prowadzenie konta 0 zł ale jeśli nie dokonasz płatności kartami w miesiącu na łączną kwotę 300zł to skasują Cie na 6 ZŁ. Jeśli KTOŚ odchodzi os swoich idei i ma starych klientów "gdzieś hen tam" to pora chyba się rozstać z takim usługodawcą, który i tak zarabia na pieniądzach w nim trzymanych... bez żalu trzeba poszukać innych rozwiązań...


gal gal
14.12.2015. 21:36

pocztowy

Biorą opłaty nie wiadomo za co -jeszcze powiadamiają o tym poleconym nabijając kasę poczcie-unikać niby darmowe -dopiero założone a już zdarli 60 zeta!


Marta Marta
19.11.2015. 09:55

ING kiedyś ... teraz już nie

ING było najlepszym bankiem .... do czasu
podwyższyli próg płatności kartą z 200 zł do 300 zł
i jeszcze od stycznia 2016 likwidują opcję wszystkie bankomaty za 0 zł
a nie mają za wiele tych bankomatów
szukam nowego banku


Deer Deer
11.11.2015. 21:35

Zapytanko

Mam w millenium, ale chce zmienić. Myślę o Credit Agricole, a widzę że w zestawieniu nie ma. Warto tam zakładać? Bo widzę, że mają całkiem niezłe oferty. Pomoże ktoś? :)


Andrzej_J Andrzej_J
13.10.2015. 19:09

PorĂłwnanie ofert bankowych

Bardzo przydatne porównanie. Dla mnie ważny jest sposób autoryzacji przelewu przy pomocy aplikacji mobilnej. Brakuje tego w wykazie. Trudno oczekiwać od klienta banku by nosił ze soba np. token. Hasło SMS-owe zwykle wystarczy. Inną, brakujacą, informacją jest ew. możliwość założenia 2-ch kont do rachunku z jedną kartą debetową do jednego z nich. Jak w takiej sytuacji wyglądałyby opłaty i jaki byłby czas przelewu między kontami. Z tym bywa różnie - np. czas takiego przelewu w VBanku to min. 24 godziny a w mBanku to pojedyńcze sekundy. Nie muszę dodawać, że takie 2 konta znacznie poprawiają bezpieczeństwo tranzakcji mobilnych. Rozmowa zaś z przedstawicielem banku, działajacym pod presją, nie zawsze jest korzystna. Zawsze usłyszymy jak w tym banku jest cudownie i jak to dbają o klienta.


ulla ulla
01.10.2015. 10:51

konto walutowe

potrzebuję dobrego konta w GBP ,wplaty zzagranicy ,operacje w kraju i poza,także internetowe


krytomek krytomek
26.09.2015. 10:01

bph

a ja mam od pół roku konto w bph wybrane w sposób świadomy z promocją cashback - co miesiąc dostaje 50 zł - przy spełnieniu kwoty na płatności kartą - konto nie kosztuje mnie nic


anvil anvil
18.08.2015. 11:07

Deutche Bankiem - tam są olbrzymie opłaty za karty płatnicze

Wystarczy zerknąć do ich TOiP - 5zł za kartę anulowane w przypadku zrobienia zakupów za 200zł / mies. to było dawno temu.

Teraz za kartę jest 10zł (!) a żeby opłaty uniknąć, trzeba zrobić zakupy za min. 700zł miesięcznie.


KAMICO KAMICO
14.08.2015. 16:24

Tylko nie Alior Bank

Witam od paru lat posiadam konto w Alior i niestety rezygnuję. Dużo drobnych opłat za prowadzenie konta itp. co w rezultacie daje nam sumę 40 zł lub 50 zł. Druga sprawa dot. kredytu.... w harmonogramach spłaty nie zamieszczają w tabeli kwot odsetek pozostających do spłaty. I saldo z harmonogramu to nie jest kwota pozostająca do spłaty! należy doliczyć drugie tyle! To jest ten najtańszy kredyt w Alior banku z gwarancją najniższej raty brak słów! a jak spózniasz się z ratą kredytu około 35 dni - to na 100% bez zapowiedzi pracownik banku zapuka do twoich drzwi!!!! doświadczyłam tego! Normalnie jak parabanki typu Provident!!!!


ana ana
06.07.2015. 22:07

ingbank

Zdecydowanie nie polecam.Jestem klientem od 15 lat,wpływają tu moje regularne dochody, trzymam swoje oszczędności i w "nagrodę" płacę 14 zl za kartę i 12 za prowadzenie konta.....chyba lekka przesada


Anonim Anonim
07.05.2015. 13:25

Opinia

Nie zwracam uwagi na opinie innych, ale te dotyczące konta direct w ING mnie zaintrygowały.

Rzeczywiście, nie trzeba obawiać się kosztów dodatkowych, można bez obaw dokonywać przelewów internetowych i wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Gdyby jeszcze karta do konta zawsze była darmowa bez limitów… byłoby to konto idealne.

Ale i tak jest dobrze, ten limit płatności w miesiącu by karta była darmowa da się bardzo łatwo wyrobić.


Wojtacki Wojtacki
13.04.2015. 12:39

Smart Bank konto nr 1

Moje poszukiwania solidnego konta osobistego zakończyły się, na szczęście, dość szybko, bo udało mi się trafić na naprawdę ciekawe rozwiązanie. Konto nr 1 znajduje się w ofercie w Smart Banku i w opinii mojej i moich znajomych, jest jednym z ciekawszych rozwiązań nie tylko dla studentów.

Jest bezwarunkowo bezpłatne tak w przypadku założenia, jak i prowadzenia, a i sama karta jest nowoczesna, z możliwością płatności zbliżeniowych.


elka elka
30.03.2015. 19:11

mbank - wysokie koszty

mbank - zaczęli pobierać 19 zł (!!) za listę haseł jednorazowych i 4 zł za kartę. Opłata za wypłatę w "cudzym" bankomacie - 7,5 zł. Oprocentowanie konta, 0%. Wypisuję się...


Michau Michau
20.03.2015. 00:09

Konto direct w ing najlepsze!

Mogę śmiało potwierdzić, że aktualnie najbardziej opąłca się założyć konto Direct.

Prowadzenie jest darmowe, podobnie jak przelewy przez internet i wypłąty ze wszytkich bankomatów w Polsce.

Karta płatnicza jest bezpłatna, jeśli w ciągu miesiąca wydasz przy jej użyciu przynajmniej 300 zł (lub 200 złotych jeśli masz mniej, niż 26 lat) – jeśli wydasz mniej, zapłacisz za nią 7 zł miesięcznie.

Do tego teraz mają bardzo fajną promocję dla nowych posiadaczy kont - 100 zł premii.

Jeśli ktoś szuka nowego konta, warto wg mnie wziąć w pierwszej kolejności pod pod uwagę właśnie Konto Direct w ING.


Amshel Amshel
20.02.2015. 21:40

odradzam mBank!!

bzdura z brakiem oplat, jawne klamstwo. do konca marca 4 zl za prowadzenie karty, od kwietnia 6. coraz czesciej ukryte oplaty. zmiany w regulaminie nagminne, w ostatnim roku bylo ich 61!! czyli co najmniej raz w tygodniu zmiana regulaminu, zenada a nie bank...
tak wiec jesli lubisz nie wiedziec, na czym stoisz to tak - polecam mBank :)

p.s.
uzytkownik od 7 lat. komentarz NIE sponsorowany :))


teresa teresa
05.02.2015. 11:37

pobrana opłata

mam pytanie.. nie wiem czemu pobrano mi z konta 6zł, skoro za nic miałam nie płacić, żadnych opłat mieli mi nie pobierać a teraz pobrali mi 6zł za wypłacenie z darmowego bankomatu...


Monica_Roland Monica_Roland
24.12.2014. 02:26

klientka mbanku od 5 lat

Jeśli ktoś szuka solidnego i stabilnego konta to polecam mbank. Przez prawie 5 lat nigdy nie zdarzyły mi się jakieś niespodziewane sytuacje. Przelewy dochodzą szybko, opłaty zerowe. Jedyne czego mi brak to wy ższego oprocentowania lokat ale ogolnie to naprawde swietne konto.


Milenka Milenka
18.12.2014. 15:54

Najlepszy mbank potwierdzam

Najlepsze konto wg mnie to ekonto mbanku. Założyłąm je w 2006 r. mam do dziś i wg mnie to najbardziej dopracowane konto ze wszytskich banków, a miłąąm konta w ponad 5 innych banków.
Zdecydowanie nie polecam db net deutsche banku.


WaldekB WaldekB
17.11.2014. 04:34

raiffeissen

Zero zaufania do banku. Bank nastawiony na oszukiwanie swoich klientĂłw.
Ode mnie pomimo że zrezygnowałem z karty ponowił sobie opłatę za kartę w drugim roku po czym w ogóle mnie o niczym nie informując uznał tą opłatę za dług i sprzedał sobie do jakiegoś openfinance.
Ponieważ zrezygnowałem z karty uznał że nic ze mnie nie będzie miał to sobie chociaż te 39 zł odbije.
Nie można się obronić przed takim wyłudzeniem bo windykator ma sprzedany konkretny dług a walka z bankiem w Polsce nie jest do wygrania - chyba że sprawa jest ewidentna.
Ja nie aktywowałem kartę i nie użyłem jej ani razu - tak wyszło. Bank to widział i dokładnie wiedział co robi naliczając sobie opłatę za kartę w drugim roku po czym ją jak najszybciej sprzedał jako dług.
Gdzie tu jest zaufanie do banku i obsługa, która dba o dobro klienta ??? Zwykły cynizm bankowca !


gosia gosia
04.11.2014. 20:11

pko

masakra róznie naliczają z tego co widzę na moim koncie w jednym miesiącu mam 10 zł prowadzenie rachunku, 10 zł prowizja 2 zł abonament ipko w tym miesiacu 9 za prowadzenie konta 6 prowizja 2 abonamet masakra złodzieje


Elka Elka
14.10.2014. 14:56

Opinia

Szukałam konta, które kosztowałoby rzeczywiście 0 zł, bez względu na to, czy w danym miesiącu na mój rachunek wpłynęłoby 5000 czy nie wpłynęłaby ani złotówka. W końcu natknęłam się na Konto Godne Polecenia i rzeczywiście warunek ten został spełniony. Muszę powiedzieć, że konto jest w pełni darmowe. Wypłaty z bankomatów – tu różnie bywa. W większości bankomatów obcych płaci się prowizję 5 zł, w bankomacie banku Millenium – złotówkę, w bankomatach BZ WBK i PKO BP nie płaci się żadnej prowizji.


etna etna
13.10.2014. 12:05

meritum bank najlepszy

Chciałabym wypowiedzieć się na temat konta w Meritum Bank. Przede wszystkim to ten bank jako pierwszy wymyślił, żeby pomagać klientom sprawdzać się w BIK. Do tej pory wydaje się być bardziej życzliwy dla swoich klientów niż inne banki. Wiadomo, że musi na nas zarobić, ale też w wielu sprawach wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Co chwila wymyśla też jakieś promocje,aktualnie jest to na przykład Lokata Start na 5% w skali rocznej.


Adrian Adrian
24.09.2014. 13:59

t-mobile

Jeśli darmowe konto czy to w PLN, USD, EUR czy innych walutach to polecam T-mobile usługi bankowe prowadzi w statystykach. Brak opłat za kartę prowadzenie i przelewy na całym świecie a do tego można założyć je w 15min z domu bez podpisów i wizyt kuriera.


egosek egosek
28.08.2014. 15:09

Ten ranking jest tendencyjny

Nie rozumiem, dlaczego Konto w Meritum Banku zajmuje 1sze miejsce w rankingu...
Za przelewy zagraniczne oplata wynosi tu 5 zl, za polecenie zaplaty pobierane sa oplaty, za przelewy natychmiastowe pobierane sa oplaty, za smsy oplaty...
Tymczasem konto, ktore tutaj znajduje sie na 3ciej pozycji, czyli T-Mobile Uslugi Bankowe (dawniej Alior Sync) jest o wiele lepsze, tam wszystko to jest za darmo!


bomb-el bomb-el
19.11.2013. 22:38

"zmiany zmiany zmiany"

W 2014 roku prawie każdy bank zmienia cennik opłat i prowizji na niekorzyść klienta:(
Dąży się do tego, żeby koniecznie mieć kartę i płacić bezgotówkowo. Czyli tzw. przyzwyczajanie klienta do: "jakie to faje i proste" a potem sru...nowe opłaty i prowizje. Pytanie czy jest bank, w którym można mieć "bezpłatne konto internetowe" bez karty płatniczej? Tzn. jeśli chcę gotówkę to idę do okienka w placówce i wypłacam sobie bez prowizji.
Potwierdzam, że Millennium wprowadza nowe opłaty w pozostałych ofertach kont internetowych.


chet chet
13.08.2013. 00:57

ranking

Obecnie najlepsze konta pod względem opłacalności , wygody oferują alior sync i konto direct w ing . Są bezkonkorencyjne.


Jacuchn Jacuchn
26.05.2013. 15:18

Drastyczne zmiany dla posiadaczy konta db net w Deutsche Banku

Chciałem zauważyć, że dosyć drastycznie zmienia się konto db net w Deutsche Banku od lipca 2013 r. Przede wszystkim znika "prosta" możliwość rabatu na kartę (uniknięcia opłaty). Do lipca jest to jedna transakcja kartą (zaliczało się do tego zwyczajne sprawdzenie salda w bankomacie, a dla mniej wierzących w tę formę: wypłata z bankomatu chociażby 10 zł), od polowy lipca należy wykonać transakcję bezgotówkową na łączną kwotę min. 200,00 zł w miesiącu. I wiele innych zmian, po których bank nie jest już tak dobry jak dotychczas.
Dalsze zmiany: https://www.deutschebank.pl/aktualnosci/2013/5/zmiany-w-tabeli-prowizji-i-oplat-dla-osob-fizycznych.html


Karol Karol
21.05.2013. 01:10

Najtańsza opcja

Nie rozumiem dlaczego nikt nie widzi że w deutche banku nie ma żadnych opłat. Bo chyba jeśli chcemy mieć kartę bankomatową to chyba wykonamy jedną transakcję w miesiącu.


Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia >> (3 stron razem)

Dodaj własną opinie, zadaj pytanie

* = wymagane pole

:

:

:

:


7 + 1 =

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !