Konta bankowe · Regulamin serwisu Bankowe-Konta.info

Regulamin serwisu Bankowe-Konta.info


1. Serwis Bankowe-Konta.info szanuje i respektuje prawo do prywatności oraz ochrony danych osobowych użytkowników serwisu. Twoje dane nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

2. Niektóre obszary serwisu Bankowe-Konta.info mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.

3. Porady prezentowane na łamach serwisu Bankowe-Konta.info powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie.

4. Redakcja serwisu Bankowe-Konta.info dokłada wszelkich starań by prezentowane dane były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych w podejmowaniu decyzji związanych z finansami.

5. Dane publikowane w serwisie Bankowe-Konta.info mają charakter wyłącznie informacyjny.

6. Zawarte w serwisie Bankowe-Konta.info artykuły i opinie wyrażone przez społeczność w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z opinią redakcji.

Korzystanie z serwisu Bankowe-Konta.info oznacza akceptację powyższego regulaminu.

Regulamin serwisu Bankowe-Konta.info - Koniecznie oceń bank.

Ocena:
0 na 5
0 głosów
1 2 3 4 5

Copyright © 2005-2018 Bankowe-Konta.info
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie/rozpowszechnianie artykułów zabronione !